Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Бойківська Ярмарка – 2015 чекає на Вас!

Дорогі долиняни, мешканці Долинщини, гості міста!

23 серпня 2015 р. в рамках святкування Дня міста Долина поряд з іншими цікавими заходами краєзнавчим музеєм «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів за сприянням Долиинської міської Ради вже 9-й рік поспіль буде проводитися Свято ремесел.

Бойківська Ярмарка – 2015 мальовничого містечка щиро запрошує майстрів народного мистецтва  Прикарпаття і не тільки, а саме митців вишивки, бойківських прикрас, писанкарства, художньої різьби по дереву, лозоплетіння та соломоплетіння, малярства, народної іграшки, гончарів, ковалів, бойківських музик,  кулінарів бойківської кухні та ін. прийняти участь у святковому заході.

Отож, ласкаво запрошуємо цьогоріч прийняти участь у різнобарвному етнічному заході!

Всіх, хто зацікавлений провести майстер-клас, показати чи продати свої вироби, просимо зареєструватись заздалегідь за номером 2-79-00.

Контактна особа Тетяна Гнатковська.

Бойківська Долина чекає на Вас!

З Вами бойківська ярмарка буде ще різнобарвнішою!

Адміністрація  музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).