Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

БОЙКІВСЬКА КУХНЯ гостинно усіх запрошує

Раді повідомити вам, що 26 серпня (неділя) на Святі Ремесел, в рамках святкування Дня міста Долини, буде працювати Бойківська Кухня, за яку відповідають бойківські ґазди родини Гошовських – Петро та Світлана з Вигоди, Керничишин Ганна та Мельник Галина з Пшеничника, вівчар – Кітраль Петро з Сеничова. Вони протягом дня частуватимуть долинян та гостей міста грибною мачанкою, кулешою з шкварками, книдлями, пирогами, трениками, терчаними галушками, голубцями, пампушками, токаном, будзом овечим, солодкими пляцками, узваром та бочковим квасом.

Гарячі страви, такі як токан, грибна юшка, кулеша будуть готуватися з 10:00 до 12:00 год. на відкритому вогні у відведеному місці (в кінці ярмарки народних ремесел), і кожен охочий може спостерігати за приготуванням цих страв.

А «в’язанка бойківських співанок» у виконання Троїстих музик додасть усім поважним ґаздам хорошого настрою та сприятиме споживанню смачних бойківських страв та напоїв.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).