Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Благодійний внесок для музею «Бойківщина»

Цього тижня краєзнавчому музею «Боківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів було надано благодійний внесок в розмірі 1000,00 доларів від Роксолани Горбової, родички доктора Володимира Горбового – офіцера Української Галицької армії, одного з організаторів Української військової організації, головного судді ОУН, офіційного адвоката Степана Бандери на політичних процесах, голови Українського національного комітету, почесного громадянина міста Долина.

Адміністрація музею «Бойківщина» направила лист-подяку пані Роксолані за надані кошти, а також просила надати, можливо, свої побажання, щодо їх використання.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).