Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Благодійна акція «Добро починається з тебе»

24 серпня 2014 року на проспекті Незалежності в м. Долина біля Будинку Техніки з 10:00 до 16:00 проходитиме благодійна акція «Добро починається з тебе» для збору коштів на лікування долинянам, які воювали та воюють в зоні АТО. Тут, за символічну плату, ви зможете придбати, стрічки, сувеніри, прикраси з національною символікою: також у вас буде чудова нагода зробити креативний боді-арт. Всі кошти зібрані у цьому заході будуть передані долинянам-учасникам бойових дій в зоні АТО. Не залишайтеся байдужими, адже ваша маленька пожертва здатна творити велике диво.

За підтримки: Долинської міської ради, Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина», Анжеліки Стандіо, магазину «Сако», Благодійного фонду громади міста Долина

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).