Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Благодійна акція до Всесвітнього дня дитини «Сувеніри-обереги заради життя дітей»

Нещодавно спеціаліст з комунікації та фандрейзингу  БФ “Ти-Ангел” Людмила Головата нанесла візит до Долинського будинку дитячої та юнацької творчості (ДБДЮТ). Саме там зібралися школярі Вигодського навчального корекційно-реабілітаційного центру, гуртківці та педагоги Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості на майстер-класи із виготовлення сувенірів-оберегів:  підков “на щастя”, “домовичків”, “бутилочок достатку”, кошти від реалізації яких підуть на лікування підопічних фонду: онко-хворих дітей, дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського виховання.

Оглянути тимчасову експозицію сувенірів-оберегів, зробити пожертву на користь хворих діток і отримати один з таких чудових оберегів в подарунок можна в музеї «Бойківщина» з 13 листопада.

Просимо усіх небайдужих долучитися до хорошої справи!

Також Ви можете зробити пожертву і отримати в подарунок ляльку-мотанку «Берегиню» виготовлену під час майстер-класу, який відбудеться 19 листопада в нашому музеї.


Допоможіть діткам і Господь нагородить Вас сторицею!

Реквізити для благодійного внеску:

http://www.tyanhel.org.ua

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).