Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Біль моєї душі» Петра Савчина


21 лютого 2017 р.
у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала роботу виставка художніх полотен Петра Савчина «Біль моєї душі» присвячена третій річниці Революції Гідності та подій на Майдані, фактам окупації Криму російськими військами, реальної війни на Сході України із сусідньою державою.

Колекція історичних полотен політв’язня таборів ГУЛАГу – Петра Гавриловича Савчина надає неспростовні докази знущання над українським населенням під час попередніх окупацій. Кожна із 32-х картин – спогад про трагедію – реальні факти братовбивчої політики Росії та історії страждального українського народу. Всі роботи написані за чотири роки. Це був своєрідний подвиг – Петро Савчин малював свої роботи, будучи вже смертельно хворим. Майстер ще за життя свою колекцію картин передав у власність місцевому історико-краєзнавчому музею Калущини – шляхетний жест для рядового українського пенсіонера. В останній рік життя (2003 р.) став лауреатом обласної премії ім. Ярослава Лукавецького.

Виставка триватиме до кінця березня ц. р.

Ласкаво запрошуємо до ознайомлення школярів, патріотичну молодь, членів військових та патріотичних організацій, долинян та гостей міста.

Знай, бережи та захищай історію рідної держави!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).