Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Барви рідного краю» художника Юрія Бандери

Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів щиро запрошує художників, митців, творчу молодь, долинян та гостей міста, всіх бажаючих на виставку живопису «Барви рідного краю» художника Юрія Бандери зі Стрия, яка відкрилась 30 березня 2015 р.

Тематика експозиції різна – Львів, пейзажі карпатського краю, церкви, натюрморти, квіти… До огляду представлені 54 роботи митця, виконані олійними фарбами, а познайомитися з повною колекцією творів Юрія Бандери та його творчим шляхом допоможе каталог «Живопис Юрія Бандери».

Експозиція діє до 1 травня 2015 р.

Ласкаво запрошуємо і чекаємо!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).