Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Асоціація музеїв Долинщини

В п’ятницю 21 жовтня ініціативною групою громадян було організовано установчі збори, на яких було прийнято рішення про створення громадської організації «Асоціація музеїв Долинщини». Учасниками зборів було також затверджено статут, обрано голову та членів Правління новоствореного об’єднання. Так, головою Асоціації обрано директор краєзнавчого музею «Бойкіщина» Тетяну Сенів, а до складу Правління увійшли: Світлана Сапетна – керуюча справами виконавчого комітету міської ради, Любов Підберезька – завідуюча бібліотеки с. Лолина філії Долинської ЦБС, Юрій Петренко – заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації та Володимир Хабер – голова ГПО «Народна самооборона».

Актуальність питання спільної співпраці музеїв нашого краю передувала створенню Асоціації. В повсякденній роботі працівників музейної справи виникає чимало ідей, проектів, а поряд з тим і проблем. Об’єднана робота наукових працівників могла б вирішити чимало поставлених завдань, що стоять перед музейною сферою нашого краю.

Основними завданнями новоствореної організації є: реалізація та захист законних професійних, соціальних, культурних, освітніх, наукових та інших спільних інтересів її членів; стимулювання професійних контактів між музеями; налагодження та удосконалення взаємодії музейних закладів із органами державної влади, місцевого самоврядування у вирішенні питань розвитку музейної справи, соціального забезпечення працівників музейних закладів, усунення проблем їх матеріально-технічного забезпечення; гарантування постійного обміну інформацією між музейними закладами та органами державної влади і управління, а також органами місцевого самоврядування з питань розвитку музейної справи, реалізації завдань, що стоять перед музейними закладами; сприяння збереженню історичних пам’яток та інших об’єктів, що становлять культурну цінність; вивчення традицій меценатства та його розвиток у сучасних умовах; допомога у поверненні на Долинщину культурних цінностей, які знаходять за її межами; участь у розробці та реалізації державних, регіональних і місцевих програм розвитку музейної справи; сприяння обміну музейною інформацією.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).