Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Андрій Володимирович ЮРЕВИЧ

30.YUrevych Andriy

Андрій Володимирович

ЮРЕВИЧ

(29.06.1970 – 05.03.2023)

Юревич Андрій Володимирович народився 29 червня 1970 р. в м. Долина.
Строкову військову службу проходив в Нагорному Карабаху. Після закінчення служби проживав і працював в Кривому Розі. Далі повернувся до рідної домівки де проживав і працював до початку війни.
28 квітня 2022 р. пішов добровольцем захищати Батьківщину та був призваний на військову службу водієм стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону військової частини А4267 в складі 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.
Помер 05 березня 2023 р. в Дніпропетровській лікарні.

 

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).