Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Андрій Богданович ФЕНДИК

25FENDYK

Андрій Богданович

ФЕНДИК

(09.12.1983 – 27.12.2022)

Народився в м. Долина 9 грудня 1983 р.
Призваний на військову службу Калуським РТЦК та СП Івано-Франківської області  14 вересня 2022 р., був розпреділений у військову частину А1962, солдат.
З 5 жовтня по 8 листопада 2022 р. проходив курс підготовки за програмою операції INTERFLEX У Великій Британії, який успішно завершив.
На посаді водія-електрика безпілотних авіаційних комплексів розвідувальної роти був направлений 6 грудня в Донецьку обл. в Бахмутський р-н.
При виконанні бойового завдання з розвідки поблизу с. Курдюмівка, Бахмутського р-н був накритий ворожим мінометно-артилерійським обстрілом і від отриманих ран загинув 27 грудня 2022 р.
Похований 31 грудня в м. Долина.

Андрій Богданович  ФЕНДИК          Андрій Богданович  ФЕНДИК        Андрій Богданович  ФЕНДИК

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).