Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Акція «Подаруймо свято дітям-сиротам» завершилася

1 грудня завершилася благодійна акція, котра була організована адміністрацією Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина Тетяни та Омеляна Антоновичів» по збору речей, іграшок, канцелярського приладдя та солодощів для вихованців Долинського дитячого будинку «Теплий дім».

Зауважу, що долиняни – люди з чуйними серцями, одразу відгукнулися на наш заклик і щоденно приносили необхідні речі. В акції взяли також участь і окремі школи, зокрема – БДЮТ, Кальнянська, Лолинська, Максимівська, Мізунська, Великотур’янська та школа №7.

Варто зауважити, що жертвували як вживаними, так і зовсім новими речами. На жаль, були й непридатні речі, які ми не зможемо вручити дітям через їхній незадовільний стан, хоча розуміємо, що кожен ділився чим міг…

Не залишилися осторонь акції і підприємці Долинщини – Гац Н. (магазин «Імідж»), Марковський М. (підприємство «Ласунчик»), Олеськів В. (магазин «Наш край»),

Щира подяка вам усім і низький уклін, без вас ця акція б не відбулася!

Свято Миколая наближається, і кожен з вас долучився до нього – часточка вашого сімейного комфорту і сердечного тепла обов’язково викличе непідробну, дитячу усмішку.

Ще раз вам щиро дякуємо і запрошуємо особисто взяти участь в святкуванні та зустрічі з святим Миколаєм, який роздаватиме діткам подарунки (канцелярське приладдя, іграшки та солодощі), яке відбудеться 14 грудня о 17:00 в приміщенні конференц-центру музею «Бойківщина», після проведення усіх запланованих святкових заходів на які запрошені дітки з «Теплого дому».

Програма на 14 грудня 2012р.

14:00 – приїзд дітей до музею

14:00 – 14:30 – проведення екскурсії

(зали Природа, Бойківська хата, виставка «Святкова зимова атрибутика»).

14.30 – 15.00 – Солодкий стіл (чай з солодощами).

15:00 – 16:00 – театралізована вистава про Св. Миколая.

16.00 – 17.00 – майстер клас «Миколайчики з тіста»)

17.00 – 17.30 – Вручення подарунків, від’їзд дітей.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).