Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

18 травня Міжнародний день музеїв

18 травня 2011 року Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів святкував Міжнародний день музею.
Колектив музею, підбиваючи підсумки 8-мирічної діяльності дякував усім, хто протягом цього часу допомагав, співпрацював, долучився і зробив вагомий внесок у розвиток музейної справи, збереження історичної пам’яті, відродження та поширення національної культури і духовних традицій (влада, підприємці, волонтери, освіта, культура, керівники підприємств та організацій, учасники клубів, що діють при музеї – Клуб краєзнавців, Фотоклуб «Промінь», Творчий клуб «Парк-зірок», Клуб «Друзі музею», Клуб молодого музейника). Висловлюємо вам слова глибокої вдячності із побажанням добра, тепла, здоров’я, щастя, натхнення і Божого благословення.
Працівники музею “Бойківщина” приймали щирі вітання, були потішені тим, що цього року коло друзів значно розширилось завдяки музеям з міст-побратимів з різних куточків нашої України і не тільки.

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).