Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«1 січня – День народження провідника української нації»

До уваги вчителів, школярів, молоді, долинян та гостей міста!

З 1 січня 2017 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочне свою роботу виставка «1 січня – День народження провідника української нації», яка присвячена пам’яті видатного політичного  діяча, борця за самостійну і незалежну Україну, Великого Сина і національного Героя України, Голови революційного проводу Організації Українських Націоналістів (ОУН) – Степана Бандери.

На виставці у музеї «Бойківщина» копії світлин та документів, що представлені із його фондів, ознайомлять кожного його відвідувача із постаттю Провідника ОУН, малознайомими фактами біографії, статтею Омеляна Коваля «Степан Бандера – символ і дороговказ» (присвячену 15-річчю від дня смерті С. Бандери), обставинами смерті ідеолога і теоретика національно-визвольної революції тощо.

Виставка триватиме до кінця січня 2017 р.

Ласкаво просимо до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).