Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Звітна виставка фотоклубів Прикарпаття

****

Урочисте відкриття фотовиставки народних аматорських фотоклубів Івано-Франківської області відбувалося 16 листопада 2017 р. в місті Івано-Франківську, в приміщенні Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття.

Виставка презентувала 177 робіт 86 авторів, 9 Народних аматорських фотоклубів: «Ватра», «Дністер», «Обрій», «Колумб», «Панорама», «Трембіта», «Тлумач», «Пролісок» і серед них Долинський народний фотоклуб «Промінь», що діє при музеї «Бойківщина».

Від фотоклубу «Промінь» свої фотосвітлини представили: Юрій Черневий, Ярослав Савчин, Марко Дубенський, Роман Шимкович, Леся Белоус, Іван Черневий,  Ігор Ящур, Робін Ілейжер, Ольга Шостак, Тетяна Гнатковська, Іван Ярич, Олег Костецький, Софія Федоришин, Лілія Мотузова, Анатолій Кондрин.

За вагомий внесок у розвиток фотомистецтва на Прикарпатті та з нагоди проведення творчого звіту Народних аматорських фотоклубів області – фотоклуб «Промінь» був нагороджений грамотою Навчально методичного центру культури і туризму  Прикарпаття.

Фотовиставка триватиме до 15 грудня цього року. Всіх шанувальників фотографії щиро запрошуємо відвідати виставку!

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).