Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Новинки від фотоклубу «Промінь»!

Не зважаючи на святкові вихідні та атмосферу свят учасники Долинського народного фотоклубу «Промінь» розпочали плідну працю над формуванням нового фотокаталогу та створенням спільної фотографії.

На засідання фотоклубу було обговорено багато актуальних питань, стосовно відбору світлин, що увійдуть до каталогу «Долина в променях 2019», та чиї авторські фото потраплять цього року на титульні сторінки видання. У такій творчій атмосфері і зародилась думка, якою ж має бути спільна світлина фотоклубівців. Вирішення цього питання наштовхнуло на цікаву ідею, втілення якої стане справжнім сюрпризом для прихильників клубу.

Яскрава енергетика, невичерпний потенціал та позитивний настрій- це саме ті елементи, які завжди допомагають колективу фотоклубу у творчих пошуках та здійсненні своїх задумів.

На порозі десятилітнього ювілею фотоклубу «Промінь» черговий фотокаталог «Долина в променях 2019» – це новий погляд на наше місто, природу його околиць та людей, що є його сутністю і душею. Це особистий погляд митців-фотографів на прості, звичайні, можливо, буденні речі, перетворені на художні фотокартини.

Слідкуйте за нашими новинами, бо вже невдовзі ми повідомимо вам про вихід та презентацію анонсованого каталогу «Долина в променях 2019».

Надія Шмаль

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).