Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Запрошуємо у «Дивосвіт Трипілля»

Серед величезної археологічної спадщини України особливе місце посідає культура, з якою пов’язують процес створення підвалин сучасної цивілізації на території нашої Батьківщини. Трипільська культура – найвищий культурний вияв Європи в IV-III тис. до н.е. Відкрита більше ста років тому, вона далі викликає безліч питань, на велику частину яких так і не знайдені відповіді. Трипільська культура (за назвою розкопаного поселення поблизу с. Трипілля на Київщині) проіснувала два тисячоліття (IV–III тис. до н. е.) і була поширена від Верхньої Наддніпрянщини і Південної Волині до Середньої Наддніпрянщиниі і Надчорномор’я. Сучасні археологічні дослідження підтверджують, що окремі елементи трипільської культури (система господарства, топографія поселень, декоративний розпис будинків, мотиви орнаменту і кераміки та інше) стали невід’ємною частиною сучасної української культури.

Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина». щиро запрошує долинян та гостей міста поринути у самобутній та загадковий світ Трипілля під час проведення заходу «Ніч в музеї», який відбудеться 27 серпня 2017 р.

У програмі заходу:

–  екскурс у виставку «Дивосвіт Трипілля»;

– проведення пізнавального лекторію;

– майстер-клас з виготовлення трипільських статуеток;

-дефіле в автентичних костюмах трипільців;

– показ фільму про трипільську культуру;

– етно-еко ярмарок сувенірів Трипілля;

Заплановані заходи відбуватимуться за участю майстра з реконструкції Трипільської кераміки, члена Національної спілки народних майстрів України – Людмили Іванівни Смолякової.

На завершення всіх гостей заходу «Ніч в музеї» чекає запальна етно-дискотека!

Щиро запрошуємо!

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).