Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Запрошуємо на урочисте закриття фотовиставки!

 

Фотовиставка з щорічного Всеукраїнського конкурсу «Фестиваль фотоклубів України», що об’єднує кращі фотоклуби України з 24 жовтня до 15 листопада 2017 р. розгорнута в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина».

Серед переможців Фотоконкурсу – Долинський фотоклуб.

Привітати «променівських» фотомайстрів та побачити те, що зафіксував об’єктив талановитих українських фотографів, запрошуємо жителів та гостей Долинського краю 15 листопада 2017 р., о 15:00 на урочистому закритті фотовиставки в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів

,

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).