Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Запрошуємо на презентацію фотокаталогу та фотовиставки «Долина в променях – 2017»!

 

Долинський народний фотоклуб «Промінь» запрошує на презентацію фотокаталогу «Долина у променях – 2017», яка відбудеться18 березня 2018 р. о 15:00 годині в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів.

На гостей свята чекають: захоплюючий екскурс у світ фототворчості, виставка чудових світлин долинських фотомайстрів, безпосереднє спілкування з авторами світлин та можливість взяти участь у святковій лотереї, переможці якої отримають у подарунок презентований каталог.

Виставка робіт, представлених у каталозі, триватиме з 13 березня до 3 квітня 2018 року  у краєзнавчому музеї «Бойківщина».

Чекаємо Вас!

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).