Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Запрошення на конференцію

3-5 квітня 2019 року

Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів

проводитиме науково-теоретичну  конференцію

«ПРОВІДНІ ЛЮДИ ДОЛИНЩИНИ У БОРОТЬБІ ЗА ПОБУДОВУ СОБОРНОЇ САМОСТІЙНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ».

(до 120-річчя з дня народження та 35-річчя з дня смерті Володимира Горбового

та 70-річчя з дня загибелі провідника Калуського та Дрогобицького окружних проводів УПА, почесного громадянина м. Долина Івана Лавріва)

 

                     Для обговорення на конференції пропонується тематика:

 

 1. Роль Володимира Горбового у боротьбі за ССУД.
 2. Діяльність ОУНівського підпілля за керівництвом окружного провідника Івана Лавріва.
 3. Національна проблема у боротьбі ОУН за побудову ССУД.
 4. Презентація дослідницького матеріалу у вивченні постаті Володимира Горбового.
 5. Що знає сучасне молоде покоління про Володимира Горбового та Івана Лавріва.

 

                    Запрошуємо Вас взяти участь у роботі конференції

 1. Робоча мова – українська
 2. Подання матеріалу: стаття подається на електронну пошту окремим файлом, назва якого повинна містити прізвище автора. Окремим файлом до статті додаються відомості про автора: вчений ступінь, місце та посаду роботи, адресу місця роботи та номер контактного телефону і електронну пошту.
 3. Поля: зліва – 3 см., справа – 1,5 см., зверху – 2 см., знизу – 2 см.
 4. Обсяг роботи: доповідь – 8-10 стор., повідомлення – 4-5 стор.

Набраного у редакторі Microsoft Word (Word 2007 і пізніші версії), шрифт –  Times New Roman, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1.5, абзац – 1.25.

 1. Вимоги до оформлення тексту:
  • Анотація мовою статті та англійською (3-4 речення).
  • Ключові слова подаються українською мовою (5-8 слів).
  • Текст статті друкується відповідно до вимог п. 4 цього запрошення. Зліва у верхньому куті вказується УДК, нижче, з права, курсивом друкується ім’я та прізвище автора. Нижче через рядок по центру великими літерами друкується назва статті. Обсяг статті має складати від 0,5 до 1,5 др. арк. (20 000 – 60 000 символів з пробілами). Повідомлення не повинні перевищувати 0,5 др. арк.
  • Оформлення списку «Джерела та література» за вимогами бібліографічного опису.
  • Посилання у тексті на джерела та літературу робити у квадратних дужках [1, с. 12]).

 

Просимо Вас до 20 березня 2019 р. подати заявку на участь у роботі конференції (форма додається) за адресою: 77524, Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів, вул. Чорновола, 2а, тел./факс (03477)2-74-40, електронна  пошта: muzey_dolyna@ukr.net

Рукопис, повернений автору на доопрацювання, належить у виправленому вигляді повернути редколегії у визначений час. У випадку не дотримання викладених вимог редколегія залишає за собою право відхиляти подані матеріали.

 

Контакти оргкомітету:

 1. Сенів Тетяна Любомирівна, директор Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів, тел. (03477) 2-74-40.
 2. Гнатковська Тетяна Петрівна, науковий співробітник музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів, тел. (03477) 2-79-00

 

запрошення на конференцію 1

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).