Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

«З Україною в серці»

До уваги краєзнавців, вчителів історії, творчої молоді, школярів середнього та старшого шкільного віку!

автор мальовничої карти України

автор мальовничої карти України

автор мальовничої карти України

мальовнича карта України

23 жовтня 2018 р. у конференц-залі Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала роботу художня виставка молодої художниці Прикарпаття Марії Пазинюк «З Україною в серці».

Виставка цікава: карта України у 9-ти пазлах – частин території України-держави, розписаних яскравими акриловими фарбами. І коли ці пазли поєднати – утвориться одне ціле – географічна і водночас етнографічна карта України із назвами регіонів та особливостями побуту та праці українців, що тут проживають.

Автор – Марічка Пазинюк з Івано-Франківська, спонукає нас вже вкотре відчути гордість за свій рідний край та ще раз переконатись у мальовничості, багатогранності та неповторності національних традицій та звичаїв нашої батьківщини.

«З Україною в серці»

Домбас

«З Україною в серці»

Причорномор’я

Виставка триватиме до 23 листопада ц. р.

Щиро запрошуємо долинян та гостей міста до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Інфо про автора

Пазинюк Марія Василівна  /1994 р. н./

/с. Пороги Богородчанського р-ну Івано-Франківщина/

  • 2000-2009 рр. – навчання у Гутівській школі;
  • 2009-2015 рр. – Вище художньому професійному училище № 3
  • (м. Івано-Франківськ);
  • 2015 р. – … праця майстром виробничого навчання у худ.проф.училищі;
  • 2017 р. – закінчила інститут мистецтв ПНУ ім. В. Стефаника
  • (м. Івано-Франківськ) за спеціальністю “Образотворче мистецтво”;
  • 2017 р. – … студентка магістратури Івано-Франківського ун-ту Короля Данила (спеціальність “Дизайн”).
  • 2017 р. – член Благодійного фонду «Ти-Ангел», де проводить майстер – класи з онкохворими дітьми та дітьми – інвалідами (ГО «Світла Надія» смт. Богородчани, ГО «Надія Отинія» смт. Отинія);
  • 2018 р. – член Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

Декоративним розписом почала займатись з 13-ти років. Завдяки майстрам-педагогам художніх дисциплін Вищого художнього професійного училища № 3 м. Івано-Франківська Г.В. Лесів та Л.М. Кіцелі – навчилась володіти художніми техніками народного мистецтва. У своїй творчості використовує українську орнаментику, традиційні техніки та технології народної образотворчості, художньо-мистецьких прийомів. Бере активну участь у етнографічних мистецьких святах, художніх виставках народного мистецтва.

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).