Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Виставка про УПА у музеї «Бойківщина»

З нагоди святкування Дня захисника України, Дня українського козацтва та 77-ї річниці створення Української  повстанської армії, відзначення яких припадає на християнське свято Покрова, у Краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала роботу виставка «УПА. Історія Нескорених».

12 об’ємних банерів об’єднали, виділених в окремі сюжети, велику кількість документів та фотодокументів з історії ОУН та УПА. Відвідувач цієї виставки може зосередити свою увагу на документальні матеріали за власним вибором. Тематика різнопланова: «Структура УПА», «Українська Головна Визвольна Рада», «Роман Шухевич», «Щоденне життя повстанців», «Криївки», «Однострої і нагороди», “Протиповстанська боротьба”, «Нескорені в таборах», «Закордонний рейд УПА» та ін.

Запрошуємо на перегляд виставки вчителів історії і краєзнавства, школярів навчальних закладів Долинщини, молодь, учасників АТО, всіх, хто бажає більше дізнатись про безперечні факти сучасної історії української держави.

Виставка «УПА. Історія Нескорених» триватиме до 15 листопада 2019 р.

Слава Україні! Героям Слава!

Адміністрація музею «Бойківщина»

      

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).