Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Виставка іконопису в музеї «Бойківщина»

12 квітня 2018 р., у четвер, о 15.00 год. у Світлий тиждень Христового Воскресіння в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів за сприяння музею Українського католицького університету та Інституту колекціонерства українських мистецьких пам’яток при НТШ у Львові – відбудеться відкриття виставок «Хатня ікона Буковини та Покуття II пол. XIX ст.» та «Сучасна ікона на камені».

Цього дня долинянам, церковним громадам Долинщини, художникам та гостям міста буде представлено понад 80 ікон, що належать фондам музею УКУ та приватним збіркам Львова.

Запрошуємо всіх поціновувачів українського іконописного мистецтва і не тільки. Виставка іконопису триватиме до 12 червня ц.р.

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

 

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).