Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Відзначення Дня Державного Прапора в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина»

Відзначення Дня Державного Прапора в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина»Відзначення Дня Державного Прапора в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина»Нема без кореня рослини,
А нас, людей, без Батьківщини.

23 серпня 2006 року, український народ, усі ми, вперше святкували День Державного Прапора України. Тобто ми стали свідками зародження ще однієї, дуже важливої для політичного та національного єднання нашого народу державної традиції.

З нагоди Дня Державного Прапора  України  та Дня міста Долини
у  краєзнавчому  музеї «Бойківщина»  Тетяни і Омеляна Антоновичів
Відзначення Дня Державного Прапора в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина»

Відзначення Дня Державного Прапора в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина»у неділю,  23 серпня, відбувся  майстер-клас –

прикрашання  пряників «Солодкий подарунок Захиснику».

Учасниками цього заходу стали діти Долинської школи №5, Гімназії-інтернат, Раківської школи, Болехівської школи №2 та маленькі пластуни.

Наймолодшому учаснику пластуну Владику тільки 6 рочків, проте він з великою цікавістю долучився до розпису пряників для захисників. Науковий співробітник музею «Бойківщина» Мар’яна Кальмук-Дудар

Відзначення Дня Державного Прапора в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина»Відзначення Дня Державного Прапора в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина»

розпочала захід з ознайомлення дітей з історією Державного Прапора України.

Учасники музейного заходу переглянули фільм Національної телерадіокомпанії України «Історія Державного Прапору України» , а також презентацію про  те, як приготувати бойківський пряник.
Після того, як  вивчили технологію приготування білкової глазурі для розпису пряників усі охоче приступили до творчого процесу, адже ці печенька прикрашали для учасників АТО.

Відзначення Дня Державного Прапора в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина»
Після майстер-класу маленькі патріоти оглянули експозицію музею, зробили спільне фото на згадку про цей день.
З позитивними емоціями та подаруночками діти повернулися додому. Печенька передані для учасників АТО.

Тому дорогі друзі-прививайте любов до Батьківщини своїм дітям змалку!
Любіть свій народ, свою землю, яка є найкращою в світі! Любіть свою Україну, пишайтеся її символами!

Мар’яна Кальмук-Дудар
науковий співробітник музею «Бойківщина»

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).