Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Веселка карпатських писанок

Щороку у часі великоднього посту та протягом величних святкувань Воскресіння Господнього у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів працює виставка яскравих сонячних писанок майстрів-писанкарок з різних місцевостей Карпатських гір.

Цьогоріч долинян та гостей міста, в рамках проведення серії майстер-класів із писанкарства, вітає виставка «Веселка карпатських писанок», на якій представлено близько 120 писанок,  виготовлених у різних техніках.

В основному це «мальованки», «драпанки», «крапанки», «зернівки» та інші. Власне кожен відвідувач виставки побачить цікаві або ж одразу пізнає знайомі візерунки та колористику, згадає давні та сучасні техніки писанок, виготовлених для великоднього святкового кошика або ж як дарунок-сувенір на згадку. Для тих, хто цікавиться майстерністю виготовлення писанки, буде несподіванкою і те, що вони можуть одразу пізнати знайомий «почерк» майстра із виготовлення великодньої писанки.

Отож, щиро запрошуємо відвідати виставку “Веселка карпатських писанок”, яка триватиме з 16 квітня до 17 травня 2019 р., та сподіваємось, що усі відвідувачі дізнаються багато нового, цікавого і корисного.

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

 

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).