Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Вечір пам’яті Омеляна Коваля

До уваги долинян, вчителів історії та краєзнавців Долинщини,

 патріотичної молоді!

24 лютого 2020 року о 13.00 год. у конференц-залі Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться Вечір пам’яті  багатолітнього члена Проводу ОУН (б), політв’язня, одного з президентів Європейського конгресу Українців – Омеляна Коваля, якому саме цього дня виповнюється 100 років від дня народження.

Омелян Коваль, уродженець с. Рахині Долинського району – непересічна та неординарна особистість, добрий приклад для наслідування молодим поколінням, що заслуговує великої поваги, вдячності та  визнання від нас усіх.

На цьому Вечорі споминів всі присутні будуть мати змогу почути розповіді про молоді роки та доросле життя Омеляна Коваля, входження у буремний період війни, «університет» нациських таборів, післявоєнна еміграція до Бельгії та праця на громадській ниві. Глибшому знайомству з Почесним громадянином м. Долини сприятиме виставка родинних фото (і не тільки), що поведуть відвідувача всією траєкторією свідомого і активного життєвого патріотичного шляху краянина.

Щиро запрошуємо вшанувати пам’ять Омеляна Коваля разом!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).