Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«В Україну летять журавлі»

“В Україну летять журавлі”

автор виставки

2 травня 2019 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочне свою роботу друга персональна виставка Ольги Макари «В Україну летіть журавлі (графіка)».  Мисткиня проживає в с. Церківна Долинського району, у рідній школі навчає дітей образотворчому мистецтву.

Долиняни та гості міста вже вдруге будуть мати можливість знайомитися з мистецтвом нашої краянки (Вперше – колекція графіки «Обереги пам’яті» Ольги Макари була представлена в музеї у серпні 2017 р.).

Художниця працює в різних техніках, до прикладу: аплікація соломкою, розпис скла, живопис. Цьогоріч на виставці представлено 14 робіт графіки.

“Пори року”

Саме ця техніка імпонує майстрині найбільше. Всі творчі роботи виконані за допомогою туші і пера. 12 робіт графіки, в тому числі і 2 диптиха «Осіння елегія» та «Кришталева печаль», охоплюють тематику святкування жителів карпатських гір християнських свят у різні пори року. Не залишить байдужим та обов’язково зачарує кожного відвідувача і серія картин про рідний бойківський край.

Виставка триватиме з 2 травня до 2 червня 2019 р.

Ласкаво просимо до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Інфо довідка про автора

Ольга Миколаївна Макара (1991 р.н.)

Народилась у с. Церківна на Івано-Фанківщині.

2011 р., Калуський коледж культури і мистецтв.

2014 р.    Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника (Інститут мистецтв) за спеціальністю образотворче мистецтво.

Працює вчителем образотворчого мистецтва загальноосвітньої школи в рідному селі, навчаючи  творити прекрасне і сама серед дітей черпає  натхнення нових творчих задумів.

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).