Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

УВАГА «РЕТРО»!

Ретро знову в моді. І стосується це не лише тенденцій в одязі… Люди все більше цікавляться відродженням “старих” нових технологій – плівкове фото набирає популярності.  Обмежена кількість кадрів змушує фотографа бути зосередженим, виваженим та максимально уважним, а результат роботи можна побачити лише після того, як фото будуть надруковані. Хвилювання, пов’язане з очікуванням готових світлин, давно забуте, але порівняти його не можливо ні з чим.

В Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів на виставці відео та фотокамер «РЕТРО» з приватної колекції Лесі Белоус можна побачити найрізноманітніші моделі фототехніки починаючи з популярних у 1915 році та закінчуючи новинками 2000-х. Основу колекції складають фотоапарати виготовлені у США та Німеччині. Колекція налічує близько 50-ти об’єктів фототехніки.

 

 

Інформація про автора:

Леся Белоус приїхала в Долину після навчання фотосправи в Івано-Франківському технічному училищі. Від 1978 р. до 1980 р. працювала у Долинському фотоательє, а з 1980 р. – фотографом і керівником аматорської кіностудії «Смолоскип» на новозбудованій Долинській бавовнопрядильній фабриці. Із своїм творчим здобутком побувала на багатьох кінофестивалях, де неодноразово здобувала призові місця. Вона часто бере участь у фотовиставках, є учасником Долинського народного фотоклубу «Промінь» та власницею фотостудії «Кодак Експрес Фокус», одному з перших салонів, оснащених сучасним обладнанням для друку кольорового фото в нашому місті.

 

Відвідавши виставку представники старшого покоління зможуть впізнати  колись улюблені фотоапарати, такі як «КИЇВ», «ЗЕНІТ», «МОСКВА», а молоде покоління ознайомиться з прототипами сучасних камер таких відомих фірм як EASTMAN  KODAK, GRAFLEX, ZEISS IKON, ROLLEIFLEX, METRO-FLEX, ARGUS, ARGOFLEX та інші.

Отож, поспішайте відвідати виставку «РЕТРО» , яка діятиме з 1 жовтня в приміщенні музею.

Чекаємо Вас щодня з 9:00 до 18:00 год.

Адміністрація  музею «Бойківщина».

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).