Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Унікальні світлини представили мистці Долини

У атмосфері творчого піднесення та фотомистецьких настроїв 18 березня 2018 р. відбулася презентація нового каталогу та виставки Долинського народного фотоклубу «Промінь» «Долина у променях 2017». Для мистців та шанувальників фотошедеврів гостинно відчинив двері Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів. У виставкових залах музею було презентовано понад 40 унікальних і неповторних  світлин.

Розпочав творчий захід своїм виступом знаний фотомайстер, член Національної спілки фотохудожників України, голова фотоклубу «Промінь» Юрій Черневий. Він розповів, що презентований каталог є результатом  спільної творчої праці всіх фотографів і вміщені в ньому світлини об’єднує особливе бачення авторів. Згадавши про основні етапи становлення 8-річної фотографічної діяльності, голова фотоклубу подякував уряду Долини за можливість «продовжувати творити фотоісторію в місті, яке стає все красивішим та затишнішим». Звернув увагу і на те, наскільки важливим для фотографів є можливість проводити засідання і презентувати виставки в осередку культурного життя міста – музеї «Бойківщина». Фотографам Юрій Черневий побажав подальшої злагодженої співпраці та розвитку, а гостям свята – приємного перегляду світлин, адже саме захоплення глядачів і спонукає фотомайстрів творити.

Про те, якою цінною та важливою для фотографів є можливість займатися улюбленою справою в середовищі однодумців розповіла присутнім фотограф «Променя» Леся Белоус, зачитавши для присутніх ще й вірша про фотографію.

Цього дня фотоклуб «Промінь» вітав й міський голова Володимир Гаразд. Надзвичайно приємними для фотоклубу став його акцент про те, що фотоклуб став віддзеркаленням життя міста Долини, що фотографії долинських фотографів дозволяють, ще раз переконатися у неповторності тадовершеній привабливості долинського краю. Також міський голова поділився з присутніми планами про майбутні мистецькі та творчі проекти, зокрема за чільною участю фотоклубу «Промінь».

Зі словами вдячності за творчість та побажаннями подальших успіхів до авторів звернулася директор музею Тетяна Сенів, наголосивши на тому, що фотоклуб і музей об’єднані спільним прагненням, тож продовжуватимуть  залучати широку аудиторію до пізнання культурних цінностей нашого краю і дарувати людям зустріч з прекрасним.

Своє вподобання та прихильність фотографам висловили колеги, друзі, вдячні глядачі.

Окрім захоплюючого віртуального екскурсу, котрий ознайомив з особливостями фотографічного стилю кожного автора чудових світлин презентованого каталогу, учасників заходу чекала ще й участь у святковій лотереї. Власники щасливих номерів отримали у подарунок презентований каталог.

Тепле спілкуванням між авторами робіт та гостями свята, щирі посмішки, піднесений настрій, та на завершення, уже традиційно – спільне фото учасників «променівського» фотооб’єднання – стало беззаперечним доказом того, що свято фотографії у Долині вдалося, історія – продовжується!

Марія Юсип

керівник фотоклубу «Промінь»

фото Р. Шимкович

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).