Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Україно, ти для мене диво!»

До уваги поціновувачів фотомистецтва – долинян та гостей міста!

8 жовтня (понеділок) о 16 год. 2018 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться відкриття фотовиставки відомого фотомитця Василя Пилип’юка «Україно, ти для мене диво!»

Слід зазначити, що Василь Пилип’юк – лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, Заслужений діяч мистецтв України, автор близько 2000 художніх і документальних творів, фотоновел, значна частина яких вже ввійшла до надбань світової мистецької спадщини. Від 1969 р. твори експонувалися на понад 100 вітчизняних і міжнародних виставках. В активі митця понад 80 персональних виставок,115 мистецьких фотоальбомів. Роботи зберігаються у зібраннях багатьох галерей світу, знайшли відображення у мистецьких виданнях, широковідомих фотоальбомах. Творчості фотомитця присвячено понад 455 публікацій у виданнях України та зарубіжжя. Автор 45 та навчально-методичних праць.

Видатний фотомитець був близьким другом Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» та фотоклубу «Промінь», що діє при музеї, і неодноразово був присутнім на різних фотоклубівських імпрезах. До речі, мистецькі фотовидання Василя Пилип’юка також зберігаються у фондах долинського музею.

До уваги відвідувачів виставки! На урочистому відкритті виставки кожен матиме змогу придбати каталоги В. Пилип’юка.

Отож, вшановуючи світлу пам’ять видатного професора, фотохудожника і друга, уродженця Івано-Франківщини Василя Пилип’юка, ласкаво запрошуємо на відкриття виставки.

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).