Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«У музеї відбувся майстер-клас…»

на майстер-класі

“Мій майбутній учень!”

“кожен з нас художник”

Нещодавно, а саме 1 грудня у музеї «Бойківщина» відбувся надзвичайно цікавий майстер-клас із художнього розпису, який провела безкоштовно дуже талановита молода художниця з Івано-Франківська Марічка Пазинюк.

Участь у майстер-класі взяли діти з сімей учасників АТО Долинщини та сімей переселенців зі Сходу України на запрошення адміністрації музею у співпраці з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Діти гуашевими фарбами вчилися декорувати відкритки на зимову тематику («листівка для Святого Миколая») використовуючи техніку петриківського розпису.

“старанна праця”

“ось які ми вправні”

“подарунки від музею”

Після заняття майстриня провела короткий екскурс власною художньою виставкою «З Україною у серці», що діяла у музеї протягом листопада. Виставка включала дев’ять робіт-пазлів, кожен з яких за формою та змістом відображає певний регіон України – Карпати, Полісся, Донбас, Крим…

Опісля науковий співробітник музею Тетяна Гнатковська для дітей провела цікаву екскурсію виставковими залами музею «Бойківщина».

Щиро вдячна адміністрації музею за організацію цікавого та змістовного дозвілля для дітей пільгових категорій! А майстрині Марічці бажаю нових творчих звершень!

“Ми – художники”

“наші листівки”

“спільне фото на згадку”

Наталя Яремій

директор  Долинського районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).