Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

У Львові відбулося погашення поштової марки в честь Омеляна Коваля

 

6 травня 2020 р. у приміщенні Головного поштамту міста Львова відбулося погашення поштової марки із зображенням Омеляна Коваля, багатолітнього політичного в’язня, громадського діяча, члена проводу ОУН. В далекому 1945 році – 6 травня було велике християнське свято – Великдень. І саме в цей день Омелян Коваль і його побратими отримали неймовірний Божий подарунок – звільнення з Аушвіца концтабора Ебензе американськими військами.

Пізніше Омелян Коваль так коментував цю подію: «наша духовність перемогла їхні ракети».

В час карантину, на жаль, не було змоги зробити цей захід публічним, тому на ньому були присутні донька Омеляна – Зореслава Коваль та представник Української Галицької Партії (побажав залишитися невідомим).

Рівно о 12:00 год. 6.05. примірник погашеної марки почав свою подорож і до фондів музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів.

Погашення відбулося під гаслом «Україна – це Європа».

Нагадуємо:

2020 рік є роком 100-річчя Омеляна Коваля. Нещодавно, 24 лютого, в день його народження, наш музей провів «Вечір пам’яті Омеляна Коваля” і ще досі в нас діє виставка «100-річчю від Дня народження Омеляна Коваля – присвячується…»

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).