Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Творчий звіт фотоклубів області відбувся!

На даному етапі свого існування українська фотографія перебуває під неабияким наглядом глядачів. Адже, Фотографія – це посередник між людиною і життям. Одна може вводити в оману, інша – надихати, і спонукати до дії. Проте вона не здатна до роздумів і філософії. Цим, за неї займається автор, саме “цим” наділяють її глядачі.

Х Творчий звіт Народних аматорських фотоклубів області 2018 року став яскравою подією у фотографічному світі Прикарпаття, адже це неабияка можливість презентувати свої світлини серед однодумців та ствердитись у звані народного фотоклубу.

Свої роботи презентували 10 фотоклубів Івано-Франківщини: «Ватра», «Дністер», «Обрій», «Колумб», «Кадр», «Панорама», «Промінь», «Пролісок», «Тлумач», «Трембіта» та Долинський народний фотоклуб «Промінь», що діє при музеї «Бойківщина». На виставці експонується 193 роботи від 88 авторів.

Від фотоклубу «Промінь» свої роботи представили: Юрій Черневий, Олег Костецький, Анатолій Кондрин, Роман Шимкович, Тетяна Гнатковська, Іван Ярич, Софія Федоришин, Марко Дубенський, Лілія Мотузова, Ігор Ящур.

Урочисте відкриття відбулось 15 листопада 2018 року.

З привітальним словом виступив директор навчально-методичного центру Василь Олексюк, подякувавши за напрацьовані здобутки фотомитців та заохотив до наполегливої праці. Також долучилися до привітань організатор виставки   Михайло Крицун зауважив, що всі роботи виконані професійно та побажав нових кар’єрних звершень та яскравих і влучних кадрів для фотографів.

У колі теплої атмосфери заходу відбулося  вручення грамот за вагомий внесок та популяризацію фотомистецтва Прикарпаття та з нагоди відкриття звітної виставки фотоклубів області. Після завершення урочистої частини учасники свята перейшли до  огляду та спільного обговорення  експонованих світлин.

Фотографія – це не тільки знімок, на якому відбито мить, це мистецтво, яке для багатьох є улюбленим. Саме таких ентузіастів і об’єднала фотовиставка у спільну мету, як за словами одного з фотомитців Яреми Проціва: «Фотографія – це те, що я люблю. Я хворію на це, і вже дуже давно…»

Отож, щиро вам бажаємо успіхів у творчих здобутках та натхнення у вашій нелегкій справі.

Виставка триватиме до 15 грудня 2018р. в залах навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття. Запрошуємо всіх до огляду!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).