Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Творчість майстрів долинського краю

на виставці

на виставці

Шановні долиняни, поціновувачі народної творчості, вчителі навчально-виховних закладів міста!

 17 листопада 2019 р. у краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів (м. Долина) розпочала свою роботу виставка «Творчість майстрів долинського краю», де представлено творчі роботи: бісероплетіння, ляльки-мотанки, вишивка,  художні та вишиті картини та картини з бісеру, витинанки, скульптура з дерева, ковальські вироби, бойківські строї, музичні інструменти тощо.

Відвідувачі виставки мають можливість ближче познайомитися з мистецтвом майстрів, згаданих у каталозі «Майстри декоративно-ужиткового мистецтва», що цьогоріч вийшов друком.

Виставка триватиме до 15 грудня ц. р.  Ласкаво просимо до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).