Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Запрошуємо на тренінги з туризму

Залишилося 2 тижні, щоб встигнути зареєструватися на безкоштовний тренінг, присвячений темі туризму. Після тренігів, ви глибше зрозумієте як працювати з найвибагливішими клієнтами, як створювати нові продукти і просувати “старі” і багато інших цікавих тем, які доступно пояснює керівник “Турінформ Закарпаття” – Олександр Коваль.

Реєстрація за телефоном 0993383510
Тренінги реалізовуються в рамках проекту “Центр розвитку туризму Долинщини” за фінансової підтримки Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).