Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Свято Ремесел – 2019 у мальовничій Долині запрошує Вас!

Свято Ремесел – 2019 у мальовничій Долині запрошує Вас!Дорогі краяни та гості міста!

25 серпня 2019 р. в рамках святкування Дня міста Долини поряд з іншими урочистими заходами краєзнавчим музеєм «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів за сприянням Долинської міської Ради буде проводитися Свято Ремесел.

Бойківська Ярмарка вже 13-й рік поспіль щиро приймає майстрів народного мистецтва Прикарпаття і не тільки, а саме митців вишивки, писанкарства, художньої різьби по дереву, лозоплетіння та соломоплетіння, народної забавки, гончарів, ковалів, бойківських музик, кулінарів бойківської кухні та ін. Отож ласкаво запрошуємо прийняти участь у різнобарвному етнічному заході!

Цьогоріч Свято Ремесел буде відбудеться на площі перед кінотеатром в центрі міста (пр. Незалежності).

Всіх, хто зацікавлений провести майстер-клас, показати чи продати свої вироби, просимо зареєструватись заздалегідь за тел..: 097-65-355-89 (п. Тетяна).

Бойківська Долина чекає на Вас!Свято Ремесел – 2019 у мальовничій Долині запрошує Вас!

З Вами бойківська ярмарка буде ще різнобарвнішою!

Адміністрація музею
«Бойківщина»

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).