Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Свято бойківського меду і Ремесел – 2019 відбулося!

Свято бойківського меду і Ремесел – 2019

 

Свято бойківського меду і Ремесел – 2019

Традиційно, в останню неділю серпня Долина наповнюється пахощами меду, сиру, вина, токану та інших бойківських страв, голосними вигуками дітей, родинними веселощами, народним гумором, рясніє веселковими кольорами вишиванок та багатьма речами, які віщають, що Долина святкує своє день народження, в рамках якого вже 13-й рік проходить Свято бойківського меду і Ремесел.

 За традицією Свято відкрилося гучним покликом трембіт від шановних бойків з Львівщини –  Богдана Близнюка, Миколая Стефаника, Богдана Мельника, сповіщаючи, що долиняни вже можуть активно ярмаркувати.

В цей день з’їхалося кілька десятків медівників, а також гончарі, лялькарі, вишивальниці, майстри лозоплетіння, соломоплетіння, майстри керамічних сувенірів та інші.

Музей запросив кілька майстрів для проведення майстер-класів, серед яких:

  • майстер-клас з лозоплетіння проведений Миколою Гебурою;
  • майстер-клас з гри на дримбі та трембіті від Богдана Близнюка та Миколая Стефаника;
  • майстер-клас з розпису пряників від майстрині Галини Якубишин;
  • майстер-клас з приготування кави на піску від працівників музею.

Долиняни та гості міста, особливо наші юні дітлахи мали можливість самостійно важкими млотами кувати долинські гроші – срібні  і золоті долинари.

В цей день на ярмарку, здивувати та потішити долинян та гостей, завітали середньовічні долинянки в бронзі – («живі статуї»), роль яких грали Вікторія Штеньович та Ірина Булелик.

До зустрічі на Святі бойківського меду і Ремесел у  2020 році.

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

       

     

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).