Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Свято Бойківського меду і Ремесел – 2017»

Шановні бойки та бойкині Долинщини, дорогі гості Бойківщини!

Свято Бойківського меду і Ремесел – 2017

27 серпня ц. р., у неділю, о 10 год. в рамках святкування Дня Долини  у нашому мальовничому містечку за сприяння Долинської міської ради відбудеться Свято меду і Ремесел!

Вже багато років поспіль щорічно і неодноразово Бойківська Ярмарка запрошує та приймає народних митців ремесел Прикарпаття і не тільки. Отож, ласкаво запрошуємо віртуозів та мастаків мистецтва вишивки, писанкарства, художньої різьби по дереву, лозоплетіння та соломоплетіння, народної іграшки, гончарів, ковалів, бойківських музик,  кулінарів бойківської кухні цьогоріч прийняти участь у різнобарвному етнічному заході!

У програмі: ярмарка майстрів народних ремесел, живий спів кобзаря та троїстих музик, бойківська кухня та козацький стіл, карбування пам’ятних долинарів та монет. Вас чекають майстер-класи із гончарства, виготовлення ляльки-мотанки, гри на трембіті, дримбі та сопілці, пам’ятне фото у бойківській ноші біля солом’яного бичка тощо.

Всіх, хто бажає прийняти участь у «Святі Бойківського меду та Ремесел – 2017» просимо зареєструватись заздалегідь за номером 066-070-12-28 (майстри ремесел)

Бойківська Долина чекає на Вас!

Адміністрація музею  «Бойківщина»

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).