Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Світле Воскресіння

З майстринею Круліковською Г.В.

Усі ми, 8 квітня, відсвяткували величне свято – Воскресіння Христове. Музей «Бойківщина» не залишився осторонь передвеликодніх приготувань і зробив кілька добрих справ, серед яких проведення чотириденних майстер-класів з писанкарства, розмалювання великих міських писанок, створення великодньої композиції та початок виставки «Веселка моїх писанок».

Майстер-класи в нас розпочалися з 31 березня та тривали до 4 квітня. Мистецтву писанкарства нас вчили майстрині – Ганна Керничишин, Галина Круліковська та Ольга Федоришин. Загалом за ці чотири дні ми поповнили скарбницю Бойківщини 60-ма писанками.

Останній день писанкарства став особливим, оскільки всі дітки з’явилися на захід у вишиванках і під керівництвом майстрині народної творчості Прикарпаття Ольги Федоришин вчилися робити писанки-зернівки, а також писанки мальовані в

З майстринею Федоришин О.С.

оском.

В ці дні також активно йшла підготовка великих міських писанок, їх три дні ретельно розмальовували учні Долинської дитячої художньої школи – Ваньчак А., Галадій В., Канюк В., Ковач Н., Костів І., Павлусяк К. та Сверид Т. Дякуємо нашим юним помічникам за допомогу, а також директору школи О. Лавріву в найщирішому сприянні.

Протягом цілого квітня також діятиме виставка писанок Ольги Федоришин «Веселка моїх писанок» та писанок з фондів музею, оформлених у великодню композицію. Запрошуємо до перегляду.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Більше фото з заходів шукайте на нашій офіційній сторінці Фб https://www.facebook.com/groups/162639214366135/

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).