Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Світ моїх думок» у музеї «Бойківщина»

авторка виставки

10 жовтня 2019 року у Краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів

розпочне свою роботу перша персональна виставка художніх малюнків школярки Світлани Андрусишин – випускниці Болехівської дитячої школи мистецтв.

Виставка «Світ моїх думок» налічує близько 20 робіт та виконана гуашевими фарбами на картоні. Тематика творів різноманітна: пори року та дня, квіти, пейзажі, портрети тощо.

Першою вчителькою малювання у загальноосвітній школі міста Болехова, що привила любов до малювання була Соболь Мар’яна Стефанівна, а у Болехівській дитячій школі мистецтв – Василь Дмитрович Хромишин та Світлана Іванівна Левкович.

«Щира подяка моїм вчителям за працю та підтримку, натхнення та ознайомленням з чарівним світом образотворчого мистецтва. Саме завдяки своїм наставникам, – майбутнє планую пов’язати із художньою діяльністю…»,  – ділиться своїми міркуваннями майбутня художниця.

творчі малюнки

Виставка триватиме до 10 листопада ц. р.

Щиро запрошуємо до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Про автора:

Світлана Андрусишин 2003 р. н.; м. Болехів (Івано-Франківщина);

Дочка Володимира і Мар’яни, що разом дружньою родиною проживають у м. Болехові.

  • Навчання у Болехівському академічному ліцеї № 1 першим урокам малювання;
  • Закінчення Болехівської дитячої школи мистецтв на відмінно у 2019 р.;
  • Перша персональна виставка у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів /жовтень-листопад 2019/.

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).