Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Створи писанку!

Прихід весни нагадує нам про наближення чудового світлого свята Воскресіння Христового! Напередодні Великодня кожен з нас готує свої серця, душі та домівки по-особливому ретельно.

Музей, як установа котра накопичує, зберігає і пропагує традиції теж не залишається осторонь цього свята, адже воно наповнене такими автентичними звичаями бойків, що не поділитися ними просто не можливо. До свят ми підготували для вас чотириденні майстер-класи з писанкарства, на котрих ви зможете за допомогою невід’ємних інструментів (писачка і воску) розписати свої унікальні писанки, а також дізнаєтеся багато цікавого про орнаменти, кольори та звичаї розпису наших предків – бойків!

Майстер-класи відбудуться:

31 березня (субота) о 12:00 год.

1 квітня (неділя) о 12:00 год.

3 квітня (вівторок) о 13:00 год.

4 квітня (середа) о 13:00 год.

Участь у майстер-класах можуть брати сім`ї, школярі, молодь та інші бажаючі.

Через використання гарячого воску, обмеження для дітей віком до 6 років (тільки в присутності відповідальних осіб).

Вартість квитка – 20 грн. (у вартість входить матеріал та огляд експозицій музею). Квитки вже у продажу і продаватимуться тільки до 30 березня у музеї «Бойківщина». Чекаємо саме вас!

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).