Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Стартував фотоконкурс «Моя Долина». Зробіть подарунок місту!

Фото Романа Шимковича

Напевно немає ріднішого місця на землі, ніж те, де ви народилися, де минуло дитинство, з яким пов’язані найцінніші спогади, що зберігаються у світлинах. Подаруйте своєму місту цінний подарунок – справжню емоцію, щиру усмішку, незабутню мить вашого життя! А зробити це легко – поділитися фотографією м. Долини зроблене вами особисто.

Принесіть фото в музей або надсилайте листом на електронну пошту fotopromin@gmail.com до 15 серпня. Усі конкурсні роботи будуть опубліковані на сайті музею http://museum.dolyna.info та сторінці у Facebook. Збирайте «вподобайки» та отримуйте приз глядацьких симпатій. Виставка фотографій відбудеться на Медовій алеї в рамках святкування Дня міста – 23 серпня.

Оперативність дає більше шансів на перемогу, оскільки ви зможете набрати максимальну кількість  вподобань від глядачів.

Фото Івана Ярича

Надсилайте фото, обов’язково вказуйте у назві світлини своє ім’я та прізвище. Додавайте контактний номер телефону.

 

Фото Анатолія Кондрина

Деталі за телефоном 0993003762.

Нагородження переможця конкурсу відбудеться в музеї в день святкування Дня міста Долини.

Надсилайте, коментуйте, вигравайте!

Любіть Долину!

Колектив краєзнавчого   музею «Бойківщина»

Тетяни і Омеляна Антоновичів

 

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).