Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Середньовіччя в Долині

Долиняни, мали змогу 2 червня побувати на музейному заході «Ніч у музеї. Подорож в середньовіччя». Музей «Бойківщина» вже втретє бере участь в цій міжнародній акції, шукаючи цікаві форми спілкування з своїм глядачем.

В цей день, в середньовіччя нам допомогли потрапити лицарі з Клубу історичної реконструкції «Нормани» м. Калуш на чолі з Олегом Вангелою.

Глядачі теж мали змогу позмагатися за звання кращого лицаря Долини в дорослій та юніорській категорії. В дорослій номінації звання кращого лицаря здобув Дмитро Мелько, в юніорській – Віталій Павлович.

В перерві між лицарським та лучним турніром, присутні мали змогу побувати на фантастичному неоновому бульбашковому шоу, який проводила калуська «Кімната забав»

В лучному турнірі в боротьбі з хлопцями, здобули перемогу дівчата – в дорослій номінації – Леся Хомин, в юніорській – Теона Павлович.

Ну і як без селфі?! Після боїв всі охочі фотографувалися з середньовічними героями.

Бої та турніри ми завершили чудовим, веселим середньовічним танцем «Мразуля».Середньовіччя в Долині Середньовіччя в Долині Середньовіччя в Долині Середньовіччя в Долині Середньовіччя в Долині

Середньовіччя в Долині

????????????????????????????????????

Середньовіччя в Долині

????????????????????????????????????

Середньовіччя в Долині Середньовіччя в Долині

Увесь день смачною кавою, приготованою на піску з додаванням прянощів і шоколаду, нас частував монах-капуцин, він же наш чарівний помічник – Дмитро Шутка.

Ресторан «Вигодянка»  забезпечував смачними та гарячими стравами до пізнього вечора, щоб ніхто не залишився голодним. А на вечір приготували смачну «Лицарську кашу».

Музей спеціально до Ночі в музеї «Подорож в середньовіччя» розробив нову фотозону, в якій охоче фотографувалися в середньовічному стилі. До слова фотозона ще діє. Запрошуємо, хто не встиг чи не зміг зробити собі фотографію на згадку.

Ще один проект, який музей втілив до «Ночі…» працює на повну – це театр тіней. Було надзвичайно приємно спостерігати, як весь час було багато батьків та дітей, котрі разом розігрували казкову історію. Театр діє  до 30  червня 2018. Запрошуємо і вас. Заховавшись, від міського шуму та літньої спеки, в наших стінах ви цікаво та корисно проведете свій час.
Залишайте свої гаджети, розвивайте театральні здібності дітей, допоможіть героям казки виконати суперзавдання. Пориньте з дітьми в справжню казку!
І як бонус, допоки ваші дітки гратимуться в “Театрі” ви спокійно зможете оглянути музей чи вирішити тим часом свої справи.

Виставка середньовічного освітлена свічками переносила у справжнє минуле. Кольчуги, шоломи, мечі нагадували про важкі воєнні часи того періоду.

В 21:00 год. вечора відвідувачі споглядали фільм «Подорож в середньовіччя». Сподіваємося, що він був їм цікавим та пізнавальним!

Також дві групи взяли участь у квесті «Герой середньовіччя». Прикро, що так мало було охочих зіграти в цю цікаву гру. Наші друзі затіяли неабиякі перегони під дощем, щоб виконати першими всі завдання.

І на завершення заходу ми залишили найбільшу інтригу музею, перші живі статуї, котрі поселилися в Долині і тепер час від часу тішитимуть око долинян.

Друзі, дякуємо усім хто був в цей вечір, але особливо хочемо подякувати нашим ведучим Світлані Дзесі та Андрію Григорському; музичному оператору Вадиму Дандину; лучнику Віталію Квецку; монаху-капуцину Дмитру Шутці; волонтерам-дівчаткам, що були живими статуями Наконечній Вікторії та Криницькій Діані, у допомозі створення їх образу Дмитру Буйвалу (Артіль Міф) та художнику Михайлу Гошовському;  ресторану «Вигодянка» та особисто п. Світлані; калуській «Кімнаті Забав» та особисто п. Володимиру; волонтерам Анні Кецмур та Павлу Маївському;  Гошовському Мирославу та його дружині за аквагрим та мехенді,  і звісно КІР «Нормани» та особисто Олегу Вангелі!

До зустрічі в музеї!

 

Адміністрація музею «Бойківщина»

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).