Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Ще один рік позаду

Дні народження – це особливі дні, в які хочеться виглядати найкраще, отримувати найкраще і звісно розділяти це свято з кимось. І не важливо чи то буде людина, чи

установа, однаково приємно знати, що про тебе пам’ятають, тебе люблять, тебе вітають. І ми, музейники, такі щасливі, що ви 5 вересня були з нами, проявили свою повагу та прихильність відвідавши наш музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів в день нашого 15-ліття!

Ви зробили найважливіше – відгукнулися на наше запрошення, а ми зі свого боку постаралися організувати

 для вас найкращі спогади цього дня.

Музей в цей день можна було не тільки традиційно оглянути, але й відчути на дотик.

Ще навіть не зайшовши в приміщення музею, глядачів яскравими відблисками зустрічали  коновки, глечики, діжки, корита, маглівниці та багато інших речей на «доріжці у минувшину», котру розпочинали живі статуї. Хто проходив доріжкою розумів, що от він переходить з сучасного суєтного до такого старовинного, пам’ятного, яке музейники з особливістю бережуть  для вас!

Та доріжка це був тільки початок. В середині наші відвідувачі перемелювали пшеницю в борошно на справжнісіньких жорнах. Видобували гучні звуки з трембіти та тихіші з дримби, мали можливість не бачачи відгадувати на дотик старовинні музейні речі, такі як повісмо чи лялька-мотанка. А ще розмальовувати бойківську хату та з допомогою керівника школи танцю Оксани Михайлівни Судол вивчали бойківський танець. На завершення всі учасники гри отримували фото на згадку  у стилізованій «газеті» музею.

Дякуємо вам усім, а особливо Дзудзило Лілії Володимирівні, Менделі Тетяні Петрівні, Яжик Лілії Іванівні та їхнім чудовим, енергійним, розумним та веселим класам. А також Оксані Судол та Івану Кондрину, які завжди поруч, коли ми їх потребуємо.  Дякуємо дівчатам Вікторії Штеньович та Богдані Соломчак, котрі грали роль живих скульптур. ДЯКУЄМО!Чекаємо наступних зустрічей у музеї!

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).