Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Самоспалення в ім’я України»

20 лютого 2018 року у день відзначення українським народом пам’яті

героям присвячується

Героїв Небесної Сотні у залі історії Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала роботу виставка присвячена Герою України Олексі Гірнику. До уваги відвідувачів документи та світлини про родину та життєві дороги, заслання та подвиг на Канівській горі 20 січня 1978 року.

героям присвячується

Випозичена з фондів Музею Івана Франка (с. Лолин, що на Долинщині), виставка «Смолоскип. Герої не вмирають!» триватиме до 16 квітня ц.р.

Ласкаво просимо до ознайомлення!!!

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).