Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Про інтернет-конференцію

Шановні друзі, долиняни, науковці, всі хто цікавиться історією рідного краю, своєї Батьківщини!

Оголошується закриття (ознайомлення, обговорення тез доповідей учасників) інтернет-конференції – 5.04.2019-12.04.2019 «Провідні люди Долинщини у боротьбі за побудову соборної самостійної Української держави» (з нагоди 120-річчя з дня народження та 35-річчя з дня смерті Володимира Горбового та 70-річччя з дня загибелі провідника Калуського та Дрогобицького окружних проводів УПА Івана Лавріва – почесних громадян м. Долина).

 

Підсумки конференції:

  1. Прийняли участь у роботі конференції – 4 учасники;
  2. Загальна кількість отриманих матеріалів – 5;
  3. Розміщено на сайті музею «Бойківщина» – 5;
  4. Отримано відомості про наявність матеріалів про В. Горбового у приватних колекціях та досягнуто домовленостей про передачу цих матеріалів до фондів музею «Бойківщина»;
  5. Отримані матеріали запропоновано до розгляду з метою друку у наступних збірниках музею.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).