Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Презентація мистецького каталогу

До уваги долинян і гостей міста!!!

мистецький каталог

17 листопада 2019 р. (у неділю) о 14.30 год. у краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів (м. Долина) відбудеться презентація каталогу «Майстри декоративно-ужиткового мистецтва»

У каталозі поєднано відомості про 28 майстрів народних ремесел Долинського краю, що водночас були авторами персональних виставок музею та учасниками щорічного фестивалю «Бойківського меду та ремесел».

Відвідувачі заходу також будуть мати можливість відвідати виставку «Творчість майстрів долинського краю» та ближче познайомитися з мистецтвом майстрів, імена яких увійшли до мистецького каталогу.

Щиро запрошуємо всіх, хто цікавиться мистецтвом рідного краю.

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).