Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Пам’яті Революції Гідності присвячується

Пам'яті Революції Гідності присвячується

На Майдані 

Пам'яті Революції Гідності присвячується

Виставка про героїв Майдану

21 листопада 2017 р. у День Гідності та Свободи у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відкрилась фотовиставка «Революція Гідності на рубежі 2013-2014 років». Колекція кольорових фотодокументів, що налічує близько 170 копій, детально розповідає про історичні події в самому серці української столиці чотирирічної давності .

Кожен відвідувач виставки явно згадає причини, хід і наслідки Революції на Майдані, ті буремні події, викликані спротивом студентської молоді проти відходу політичного керівництва України від законодавчо закріпленого курсу на європейську інтеграцію. Євромайдан, що охоплює події з 21 листопада 2013 до лютого 2014 року,  підтримав весь український народ.  Пам’ять про його героїв – Героїв Небесної сотні в українських серцях буде жити вічно.

Пам'яті Революції Гідності присвячується

Майдан у Києві

Пам'яті Революції Гідності присвячується

Хто як не ми?

Пам'яті Революції Гідності присвячується

Боже, дай нам сили!

Пам'яті Революції Гідності присвячується

Вірші про Майдан

Виставка триватиме до 17 грудня.

Щиро запрошуємо до ознайомлення школярів, вчителів історії, патріотичну молодь, небайдужих до історії незалежної України гостей та жителів міста.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).