Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Пам’яті голодоморів присвячується

24 листопада 2018 р. весь український народ буде вшановувати 85-і роковини Голодомору 1932-1933 років. У цей період в результаті штучного голоду загинуло більше семи мільйонів українців. 

Познайомитися з інформаційними матеріалами про цю трагічну подію історії України долиняни та гості міста зможуть у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів, у виставці, яка розпочала свою роботу.

Експозиція представлена великою кількістю документів та світлин виданих Українським інститутом національної пам’яті, які ознайомлять відвідувачів зі злочинами проти людяності, економічним терором комуністичного режиму, механізмами знищення українського селянина.

Виставка  «Голодомор 1932-33 рр. – геноцид українського народу» триватиме до 12 грудня.

Запрошуємо до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).