Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Оригінальна марка Долини – для філателістів, світу, України!

Як ми вже зазначали в попередніх публікаціях, 1418 року наше місто отримало вперше королівське Магдебурзьке право. Тож маємо цьогоріч поважний ювілей. Підготовка до нього дуже серйозна, масштабна, різнотематична.

Кажуть, що колесо історії не залишає за собою довготривалого сліду, натомість марки – це  тривала в століттях й правдива історія міст, народностей, держав. З ініціативи міського голови Володимира Гаразда долинський художник, автор прапора Долини Юрій Фреїв створив дизайн поштової марки «Долина. 600 років Магдебурзького права» на конверти, а також подарункової.

На поштовій марці – герб Долини. А на різнобарвній подарунковій – храми і собори міста, пам’ятки і пам’ятники.

Водночас художник Геннадій Задніпряний розробив дуже гарний дизайн долинського художнього конверта. На титульній стороні зображений будинок Долинського староства.

Зазначимо, що атрибути ювілейного відзначення такої поважної дати створити було не так просто. Праця над ними тривала багато місяців. Вже невдовзі, а саме після урочистої презентації в Долині  – УДПЗЗ «Укрпошта» відпустить їх у “вільне плавання”. Відтак, долиняни та гості міста  зможуть придбати конверти та марки, написати листи своїм рідним, друзям, близьким. А філателісти України і світу матимуть ще одну рідкісну й унікальну художню поштову марку до своїх безцінних колекцій.

Тільки один день22 серпня 2018 р. о 15:00 год. в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться спеціальне погашення художніх конвертів поштовим штемпелем «600-річчя надання Магдебурзького права м.  Долина».

Запрошуємо всіх охочих придбати конверти та марки і поставити відбиток спеціального штемпеля на пам’ять про цей знаменний для Долини день!

джерело:  http://rada.dolyna.info/novyny/oryhinalna-marka-dolyny-dlya-filatelistiv-svitu-ukrajiny/

 

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).