Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Новорічні та різдвяні сувеніри від Світлани Петращук»

19 грудня 2017 р. у день Святого Миколая у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала роботу виставка новорічних та різдвяних сувенірів Світлани Петращук із м. Івано-Франківська.

вироби С. Петращук

вироби С. Петращук

Майстриня сувенірів із природного матеріалу та кераміки, флорист за фахом, добре відома долинянам та гостям міста, оскільки вже 10 років поспіль подружжя Петращуків є щорічним учасником Свята Бойківського Меду та Ремесел, що відбувається на День міста.

Сьогодні ж відвідувачів музею очікує знайомство із колекцією різдвяних вінків розмаїтого уподобання, збіркою сувенірних керамічних новорічних масок як середнього розміру, так і мініатюр, та колекцією керамічних «песиків несхожої породи» тощо.

Відвідування цієї виставки, яка триватиме протягом новорічно-різдвяного періоду, підтримуватиме святковий та піднесений настрій Нового Року та Різдва, буде навіювати спогади минулих новорічно-різдвяних подорожей та святкувань та надихатиме Вас, долиняни та гості міста, на добрі та милосердні вчинки.

вироби С. Петращук

Н е   п р о п у с т і т ь !

Виставка «Новорічні та різдвяні сувеніри від Світлани Петращук» чекатиме своїх шанувальників

до 20 січня 2018 року. Не баріться!

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).